Каппадокия Туры
Anaokulu

İlkokul

Ortaokul


Lise
550 50 50
0531
ya da
Eğitim Birimleri
21. Yüzyıl becerilerine sahip olmak için
nasıl bir eğitim?
Fikir liderleri ortak çalışıyor,
21. Yüzyılın eğitimi şekilleniyor
 
 
 
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDE "YENİ NORMALDE OKULDA" ETKİNLİĞİ...
Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsü 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri uzun bir aradan sonra okula gelmenin sevinç ve mutluluğunu "Yeni Normalde Okulda" etkinliği ile yaşadılar.
Etkinlik kapsamında öğrencilerimiz kampüs bahçesinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak müzik eşliğinde doyasıya dans edip etkinlik sonunda dileklerini yazdıkları balonlarla okul bahçesini süslediler.

Haberler ve Duyurular


BAHÇEŞEHİR KOLEJİ NEVŞEHİR KAMPÜSÜ'NDEN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ MUHSİN ÖZDEMİR'İ ZİYARET...
Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüs Müdürü Kadri Güvenç, lise müdürü Kadir Karayılan ve beden eğitimi öğretmeni Volkan Çetinkaya, Muhsin Özdemir'i ziyaret ettiler ve gündemdeki konularla ilgili fikir alış verişinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhsin Özdemir Bahçeşehir Koleji'nin Nevşehir’de çok iyi işler yapacağını ve büyük yankı uyandıracağını söyledi.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE DEZENFEKTAN ÇALIŞMALARI DÜZENLİ OLARAK YAPILIYOR
Nevşehir’de eğitim öğretime yeni bir soluk getiren Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsü’nde ‘’Yeni Normal’’ kurallarına uygun olarak düzenli bir şekilde dezenfektan işlemi yapılmaktadır.
Kampüs binasında öğrencilerin ve öğretmenlerin kullandığı tüm alanlar düzenli olarak dezenfekte edilerek hijyenik bir ortamda eğitim öğretime devam edilmektedir.
Ayrıca tuvalet, koridor, merdiven, yemekhane ve tüm ortak kullanım alanlarının her birine monte edilen dezenfektan aparatları ile öğrencilerin anlık olarak steril olabilmeleri amaçlanmaktadır.
Eğitim öğretimin yanı sıra bir yaşam alanı olarak tasarlanan Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsü’ne sizleri de bekleriz.
Bahçeşehir Koleji
Kalite senin tercihin!
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NE TSE’DEN ‘’OKULUM TEMİZ BELGESİ’’

Bahçeşehir Koleji Nevşehir Kampüsü ‘’Okulum Temiz Belgesi’’ olarak TSE’nin belirlediği ‘’ Eğitim Kurumlarında Hijyen Geliştirilmesi, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı’’nda yer alan kriterleri yerine getirdiğini tescilledi.
TSE Belgesi almanın haklı gururunu yaşayan ve gerçek anlamda ‘’temiz okul’’ olmanın kıvancını duyan okulumuz, bu süreçte ve her zaman aynı yolu izlemeye kararlıdır.
Unutmayın bu süreci beraber atlatacağız…